Gabinet kosmetyczny w Barczewie

Pomagamy odkryć Twoje naturalne piękno.

Naturalne piękno w Tobie

W Raju Adam na widok Ewy oniemiał. Dopiero po chwili wyraził swój podziw słowami: „Ta dopiero jest kością z moich kości i ciałem z mego ciała!” Z tego podziwu pewnie nie mógł od niej oderwać wzroku. Upajał się jej pięknem, powabem i zmysłowością.

Dzisiaj każda z nas chce być uwielbiana i adorowana. Każda z nas chce być piękna. Okazuje się jednak, że nam samym najtrudniej zaakceptować swój wygląd. Zawsze znajdziemy coś, co można zmienić i poprawić. Nic dziwnego, w gazetach, telewizji, internecie widzimy tyle sławnych, którzy dbają o swój wizerunek używając armii stylistów, projektantów a czasem… chirurga i photoshopa.

Warto zadać sobie pytanie czy bez tego nie można wyglądać zdrowo, świeżo i pięknie?

Po co mi kosmetyczka?

Każda z nas, lepiej lub gorzej, opanowała sztukę makijażu, ale dopiero odwiedziny w gabinecie kosmetycznym pozwoliły nam zobaczyć, że nawet niewielkim nakładem środków możemy poprawić swoją urodę. To właśnie kosmetyczka pokazała nam, że możemy wyglądać pięknie i naturalnie. To ona podpowiedziała nam jakie kosmetyki i zabiegi pozwolą nam lepiej wyrazić siebie i uwypuklić swoje zalety.

Salon urody dla wszystkich

W naszym gabinecie kosmetycznym spotkasz nie tylko dojrzałe kobiety, ale także nastolatki obu płci, którym pomagamy dbać o cerę w okresie burzy hormonalnej. Doradzamy kosmetyki, dobieramy zabiegi pozwalające ukryć niedoskonałości a także zlikwidować zmiany skórne. Umów wizytę i przekonaj się, że dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników zapomnisz o strachu przed odbiciem w lustrze.

Ale to nie wszystko! Pewnie zdziwisz się, że naszymi Klientami są także prawdziwi mężczyźni, którzy nie kojarzą gabinetu kosmetycznego z różem i serduszkami. Wręcz przeciwnie – wiedzą, że schludny, zdrowy i świeży wygląd pomaga im czuć się pewnie w sytuacjach zawodowych. Umów się na wizytę i zobacz jak możemy dodać Ci pewności siebie i dostarczyć dobrego samopoczucia.

Salon kosmetyczny to coś więcej niż…

Wyjście do salonu kosmetycznego to coś więcej niż „zrobienie makijażu”. To seans relaksu i komfortu, którego tak bardzo potrzebujemy. To chwile odpoczynku, luźnej rozmowy, porad jak wyglądać lepiej każdego dnia oraz zabiegów, które pomogą Ci błyszczeć przed rodziną i znajomymi. Błyszczeć naturalnym pięknem. Być po prostu Just Beauty!

Czekamy na Ciebie z pyszną kawą w Barczewie.
Iwona Samsel – właścicielka salonu

Czy wiesz, że…

W starożytnym Rzymie „KOSMETAMI” byli niewolnicy zajmujący się masażem w łaźniach. Kąpiele łączono ze stosowaniem maści i płynów dozowanych na skórę całego ciała.

W kobiecych łaźniach farbowano włosy, wykonywano makijaże, manicure i pedicure. Produkowano i dozowano wiele specyfików poprawiających stan skóry. Dobrze znane były pillingi mechaniczne i chemiczne.

Celem kosmetyki było i nadal jest upiększanie całego ciała – skóry twarzy, szyi, dekoltu, a także dbałość o higienę. Wbrew pozorom starożytni przed lustrem spędzali więcej czasu niż dzisiaj, a kosmetologia stała się dziedziną mistrzowską.

salon urody barczewo